KONSULTANT AJURWEDY - poziom II - Ajurweda

Ajurweda

Ajurweda Shivani logo

Kurs online II stopnia z certyfikatem

Zostań profesjonalnym konsultantem Ajurwedy!

Wejdź na profesjonalny poziom doradztwa ajurwedyjskiego. Jeśli znasz już podstawy, czas na kolejny krok! Ten Kurs ON-LINE pozwoli Ci lepiej doradzać swoim klientom, dostarczać im szerszy zakres informacji i porad. To intensywne 5 miesięcy nauki m.in. o jednostkach chorobowych, ajurwedyjskich ziołach i olejach, dzięki którym będziesz zmieniać ludzkie życie naturalnie!
Data rozpoczęcia kursu:
27 kwietnia 2024
konsultant profesjonalny

Zostań profesjonalnym konsultantem Ajurwedy!

Zapraszamy Cię na 5-miesięczny kurs w języku polskim.

1

Taki kurs w polsce

5

Miesięcy nauki

12

Osób w grupie

400

Godzin lekcyjnych

tryb nauki: online

praktyczne ćwiczenia

cena early birds tylko: 13 500 zł

Nie chcesz płacić jednorazowo?

Sprawdź opcje finansowania kursu:

Wewnętrzne płatności częściowe
Shivani Ayurveda Poland to nieoprocentowane płatności rozłożone na kilka transz.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz z nich skorzystać!

Napisz na: info@ajurweda.org.pl

Raty u operatora płatności

Są to raty, które możesz wybrać, przechodząc w koszyku podczas zakupu do wyboru płatności.

Regulamin i warunki rat zależą od banku, na który się zdecydujesz.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Powiatowe Urzędy Pracy regularnie ogłaszają dofinansowania związane z edukacją, udziałem w kursach i szkoleniach.

Sprawdź w swoim Urzędzie Pracy, czy możesz skorzystać z tej opcji.

Co zyskasz dzięki kursowi?

Ajurweda zioło

Program kursu

Będziesz pracować nad zaawansowanymi case studies

Zagłębimy się także w teorię trzech Gun.

Poszerzysz swoją wiedzę na temat odżywiania

Zajmiemy się owocami i warzywami oraz ich wpływem na każdą doszę.

Przestudiujesz produkty nabiałowe i rośliny strączkowe.

Poznasz ich właściwości lecznicze.

Nauczysz się tworzenia kombinacji pokarmowych i planów żywieniowych.

Wszystko przećwiczysz na przykładach.

Pogłębisz swoją wiedzę na temat Ajurwedy, poszczególnych elementów ciała i umysłu.

Na poziomie zaawansowanym porozmawiamy o Subdoszach, Dhatu, rodzajach Agni.

Poznasz etapy chorób wg Ajurwedy, dzięki czemu uświadomisz sobie różnice w podejściu do zdrowienia.

Nauczysz się też kolejnych metod diagnostycznych.

Dowiesz się, jak wygląda i jak ważna jest rutyna w Ajurwedzie – zarówno ta codzienna, jak i dotycząca m.in. pór roku.

Zegar naturalny to potężne narzędzie Ajurwedy!

Nowe pojęcia

Nauczysz się nowych pojęć ajurwedyjskich w sanskrycie, które dla konsultanta Ajurwedy są tym, czym terminy łacińskie dla zachodniej medycyny.

Ziołolecznictwo

Zagłębisz się w ziołolecznictwo i poznasz ogromną siłę ajurwedyjskich ziół, które będziesz stosować w pracy z klientami.

Poznasz ajurwedyjską naukę o olejach, ich właściwościach i sposobach stosowania.

Oleje i zioła w Ajurwedzie mają niesamowitą moc naturalnego uzdrawiania.

Nauczysz się o prawdziwych terapiach ajurwedyjskich.

Zagłębisz się m.in. w Panchakarmę i Marmę, poznasz ich korzyści, wskazania oraz ograniczenia.

Przestudiujesz układy w ludzkim ciele.

Poznasz najczęstsze choroby każdego z nich, ich przyczyny, sposoby rozpoznawania, uzdrawiania i zapobiegania tym schorzeniom.

Przygotujesz własne case studies, zaprezentujesz je i omówisz z całą grupą.

W ten sposób podsumujemy miesiące Twojej nauki.

mandala
Do startu kursu pozostało:
Dni
Po terminie
ajurweda siatka

Dla kogo jest ten kurs?

Opinie absolwentów

„Przede wszystkim dzięki profesjonalnej diagnozie nareszcie zrozumiałam kim właściwie jestem, a to bardzo uwalniające.

Dwie sesje na żywo z dr Shivani, to naprawdę niezwykłe przeżycie. Również cotygodniowe spotkania w grupie, ugruntowujące wiedzę oraz dające szerokie odpowiedzi na nasze pytania były bardzo wspierające.

Spokój, profesjonalizm, otwarcie, ale i humor prowadzącej Moniki Malec – Ziomkowskiej miał niebagatelny wpływ na dobre samopoczucie podczas kursu, chęć do wywiązywania się z zadań oraz dobre nastawienie.”
ANIA

ABSOWENTKA I EDYCJI KURSU

“Po tym kursie już nic nie będzie takie jak dawniej. Dla mnie to 10 cudownych tygodni – terapii dla ciała i umysłu pod okiem doświadczonych, pełnych entuzjazmu, empatii i zrozumienia specjalistów. Dzięki temu odnalazłam siebie, wewnętrzny spokój i przekonanie, że taka jaka jestem, jestem wystarczająca i nic tak naprawdę nie muszę, ale jeśli chce to mogę bardzo, bardzo wiele. W końcu pokochałam siebie.

Był śmiech, były łzy, ciężka praca ale też radość i ogromna satysfakcja, że jestem w gronie osób, które nie przypadkowo znalazły się tu ze mną i uczestniczą w tej niezwykłej podróży.

Dziękuję Moniko, dziękuję dr Shivani. Dziękuję cudownej grupie kobiet – wszystkie jesteśmy wspaniałe. Zawsze w moim sercu będziecie dla Was specjalne miejsce :))”

ASIA

ABSOWENTKA II EDYCJI KURSU
„Bardzo. Przede wszystkim nauczyłam się kompletnego procesu, miałam szczęście i przyjemność uczestniczyć w konsultacji z Doktor Shivani.

Ogromnym wsparciem były lekcje Moniki – oprócz merytoryki wyniosłam z nich coś jeszcze cenniejszego – budowanie nawyku miłości i wyrozumiałości do siebie, szacunku, akceptacji. Zaufania do tego co jest.

To piękne, nigdy żaden kurs ani nauczyciel nie wniósł tego do mojego życia – jestem za to bardzo wdzięczna.”

KASIA

ABSOWENTKA III EDYCJI KURSU

Prowadzące kurs

Dr shivani sood
LEKARZ AJURWEDY

Dr Shivani Sood

Jestem lekarzem Ajurwedy z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadziłam tysiące konsultacji 1:1, kilkadziesiąt międzynarodowych projektów w Europie, USA i Kanadzie. Zdobyłam stopień doktora, licencjat medycyny ajurwedyjskiej i chirurgii (B.A.M.S.) z renomowanego Govt. University w Maharashtra. Jestem także magistrem medycyny alternatywnej oraz programowania neurolingwistycznego, posiadam dyplom z zakresu żywności i żywienia. Jestem zarejestrowana w Centralnej Indyjskiej Radzie Medycznej w Mombaju oraz w Himachal Board of Ayurvedic Practitioners. Ajurweda to moje życie i jestem tu po to, by pomóc także Tobie.
zielony liści
ajurweda kamienie
CERTYFIKOWANA KONSULTANTKA

Monika Malec-Ziomkowska

Certyfikowana konsultantka Ajurwedy stopnia I i II, certyfikowany nauczyciel Jogi Shivananda, dyplomowana pielęgniarka, fitoterapeuta. Ukończyłam kurs bioenergoterapii, certyfikowany kurs dla nauczycieli Jogi Shivananda, studia podyplomowe „Ajurweda jako holistyczna koncepcja zdrowia”. Terapii ajurwedyjskich uczyłam się u źródła – w Indiach. Jestem też germanistką i absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej, dzięki czemu wypracowałam własne metody dydaktyczne. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą zmieniać swoje życie w zgodzie z zasadami Ajurwedy. Wprowadzam indyjskie założenia do polskiej rzeczywistości.
P1174587 1
Kurs zgodny ze światowymi standardami
Program został opracowany przez doświadczonych lekarzy i konsultantów. Jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Ajurwedy PRANA. Kurs kończy się uznawanym na świecie certyfikatem.

Zarezerwuj miejsce na kursie

To kurs, który pozwoli Ci wejść na wyższy poziom doradztwa ajurwedyjskiego: będziesz lepiej doradzać swoim klientom, dostarczać im szerszy zakres informacji i porad. To intensywne 5 miesięcy nauki m.in. o jednostkach chorobowych, ajurwedyjskich ziołach i olejach, dzięki którym będziesz zmieniać ludzkie życie naturalnie!

Kurs na konsultanta Ajurwedy II

Data rozpoczęcia kursu:

27 kwietnia 2024

Kwiat ajurwedy

Najczęściej zadawane pytania

Jak zorganizowane są zajęcia?
Pierwsze spotkanie jest spotkaniem organizacyjnym. Po tym spotkaniu otrzymujesz dostęp do materiałów z zakresu tygodnia nauki (wideo + PDF). Nowe materiały są udostępniane co tydzień.

Pod koniec każdego tygodnia (dokładny dzień zostanie podany w czasie pierwszego spotkania) odbywa się spotkanie online całej grupy z Moniką Malec-Ziomkowską. Wtedy utrwalasz wiedzę, poszerzasz ją, zadajesz pytania i analizujesz swoje ćwiczenia i zadania z całego tygodnia.

Po 3 spotkaniach z Moniką w kolejnym tygodniu przychodzi czas na indywidualne konsultacje z dr Shivani Sood (75 minut – jeżeli jest potrzeba – z tłumaczem). Później cykl się powtarza (3 tygodnie nauki, każdy zakończony spotkaniem z Moniką; w kolejnym tygodniu odbywają się ponownie konsultacje z dr Sood). Kolejny, ostatni cykl trwa dwa tygodnie, czyli tydzień nauki, spotkanie z Moniką, znów tydzień nauki i spotkanie z Moniką. Po 4 tygodniach od zakończeniu kursu odbywa się egzamin online.
Czy kurs odbywa się zdalnie, czy muszę przyjeżdżać na spotkania?
Wszystkie zajęcia i spotkania odbywają się zdalnie. Dostęp do wideo i materiałów PDF masz na platformie, spotkania Moniką lub dr Shivani Sood również są online.
Czy w ramach kursu odbywają się spotkania 1:1 z dr Shivani Sood?
Tak, każda osoba z grupy ma indywidualne konsultacje z dr Sood. Konsultacja trwa 75 minut.
Do czego uprawnia mnie certyfikat?
Certyfikat potwierdza Twoją wiedzę zdobytą podczas kursu. Zgodnie z indyjskim prawem, zostaniesz wpisana/y na listę konsultantów dr Shivani Sood.

Dzięki certyfikatowi możesz udzielać porad, oceniać stan zdrowia klientów, przygotowywać plany żywieniowe, dobierać zioła czy wskazywać nieinwazyjne rozwiązania zdrowotne. Pamiętaj, że kurs nie uprawnia Cię do wykonywania zawodu lekarza czy przeprowadzania takich terapii jak m.in. panchakarma.
Czy muszę znać angielski, żeby wziąć udział w kursie?
Nie. Materiały wideo z dr Shivani Sood są przetłumaczone na język polski, materiały PDF są w całości po polsku. Jeśli nie posługujesz się komunikatywnym angielskim, w czasie konsultacji z dr Sood zapewnimy Ci tłumacza.