Kurs na konsultanta Ayurvedy

Zapraszamy Cię na 10-tygodniowy kurs Konsultanta Ajurwedy pierwszego stopnia w języku polskim, który pozwoli nie tylko uporządkować Twoje życie, zdrowie oraz relacje z innymi, ale wyposaży Cię także w wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziesz mógł pomagać innym!
Przed nami 4 edycja polska i 10 intensywnych tygodni, których zwieńczeniem będzie egzamin i certyfikat profesjonalnego konsultanta Ajurwedy!

Czujesz, że Twoje życie potrzebuje zmian? Że nie możesz złapać balansu, który zapewni Ci spokój i bezstresowe podejście do każdego dnia i wyzwania?

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale przeraża Cię inwazyjność sposobów i ilość leków stosowanych w medycynie konwencjonalnej?

Zaczynasz zwracać się w stronę naturalnych sposobów leczenia i radzenia sobie z trudnościami?
Nie jesteś sam – przechodziłyśmy dokładnie to samo! Co nam pomogło? AJURWEDA!

W jednej grupie przewidziałyśmy maksymalnie 12 miejsc, by móc poświęcić Wam indywidualnie jak najwięcej uwagi.

Zapraszamy Cię na 10-tygodniowy certyfikowany kurs w języku polskim.

Kurs ajurveda Shivani

Co zyskasz dzięki kursowi?

 • Poznasz siebie
 • Znajomość objawów nierównowagi i sposobów radzenia sobie z problemami z niej wynikającymi
 • Narzędzia i wiedzę na temat psychologicznych aspektów problemów zdrowotnych
 • Zdolność poprawienia własnego zdrowia fizycznego i emocjonalnego
 • Umiejętności komunikacyjne, które nie tylko pomogą Ci prowadzić konsultacje dla ludzi z najróżniejszymi problemami ale także ułatwią ci dialog z najbliższymi
 • Praktyczną wiedzę o doszach i wykorzystaniu psychologii ajurwedyjskiej
 • Wiedzę, jak przekazywać założenia Ajurwedy współczesnemu społeczeństwu
 • Możliwość nauki u źródła – indyjskiego lekarza ajurwedyjskiego z ponad 19-letnim międzynarodowym doświadczeniem.
Kurs ajurveda Shivani

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla każdego, kto chce zagłębiać Ajurwedę, by zadbać o własne zdrowie i samopoczucie oraz wesprzeć swoją rodzinę i przyjaciół.
 • Dla nauczycieli jogi, dietetyków, lekarzy, coachów, psychologów, terapeutów i masażystów.
 • Dla szefów kuchni i kucharzy oraz wszystkich, którzy chcieliby prowadzić warsztaty i wydarzenia związane ze zdrowym żywieniem.
 • Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o Ajurwedzie, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne, czy też chcesz wykorzystać Kurs Konsultanta Ajurwedyjskiego jako pierwszy krok na drodze do kariery, właśnie masz idealną okazję, aby zacząć

Wiedza, którą poznasz na kursie

AJURWEDA - WIEDZA PRAKTYKÓW
NOWE PODEJŚCIE DO AJURWEDY

Wprowadzenie – poznaj historię Ajurwedy. Cechy profesjonalnego konsultanta.

JAK ODNALEŹĆ SWOJĄ DHARMĘ W DORADZTWIE

Konsultant ajurwedyjski to osoba, która dzięki swojej wiedzy potrafi doradzać ludziom i wprowadzać zmiany w ich życiu. W tym module nauczysz się, jak zidentyfikować swój cel, wzmocnić determinację i znaleźć swój unikalny głos w doradztwie.

NAUKA O DOSZACH

Czym są dosze (Vata, Pitta, Kapha) ? Jak wpływają na nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne? Dowiesz się, jakie potrzeby się z nimi wiążą i jakie rodzi to ograniczenia! Każda choroba jest głęboko powiązana z nierównowagą dosz.

ZROZUMIENIE PRAKRITI, VIKRITI I UMYSŁU

Prakriti jest fundamentem ciała i umysłu. Dzięki niemu poznajesz,kim jesteś i jaki jest wyższy cel Twojego życia (Dharma). Znając swoje Prakriti oraz Vikriti, będziesz w stanie zdiagnozować zaistniały problem zdrowotny.

SZTUKA WŁAŚCIWEGO ODŻYWIANIA SIĘ I PRZYKŁADOWE PLANY MENU

W tym module dowiesz się, jak określić właściwy rodzaj odżywiania w zależności od indywidualnego stanu dosz. Ta część kursu zawiera także opracowane przez nas przepisy.

DETOKSYKACJA WE WŁAŚCIWY SPOSÓB

Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze organizmy są przepełnione szkodliwymi substancjami. Istnieje wiele sposobów przeprowadzenia detoksykacji. Ważne, by wiedzieć, jak zrobić to bezpiecznie i skutecznie. Moduł ten zawiera przewodnik, jak przeprowadzić sezonowy detoks zgodnie z Ajurwedą, biorąc pod uwagę również mentalne aspekty detoksykacji.

SZTUKA CZYTANIA Z CIAŁA

Ajurweda dysponuje narzędziami diagnostycznymi, takimi jak: analiza języka, pulsu i moczu. Moduł ten nauczy Cię z nich korzystać w prawidłowy sposób. Dowiesz się, w których miejscach języka „znajdziesz” poszczególne narządy.

PSYCHOLOGIA AJURWEDYJSKA

Moduł ten wyjaśnia znaczenie psychologii ajurwedyjskiej.Poznasz jej moc w uzdrawianiu nierównowagi emocjonalnej. Wszystkie nasze problemy zaczynają się właśnie w umyśle. W tym miejscu poznasz nową teorię – Teorię Trzech Gun.

NAUCZ SIĘ SZTUKI KOMUNIKACJI Z AYURVEDĄ

Wiele razy zadawałeś sobie pewnie pytanie, dlaczego tak trudno jest się dogadać z niektórymi ludźmi. Może Twój partner/partnerka nie rozumie Twojego punktu widzenia, a Ty czujesz się samotny/a lub nie wiesz, dlaczego ciągle spotykasz się z niewłaściwą osobą. W tym module poznasz wyjątkowe podejście do tego tematu z perspektywy Ajurwedy. Dowiesz się, jak dosze wpływają na nasze relacje z innymi.

ZAAWANSOWANA PRACA Z PSYCHOLOGIĄ AJURWEDYJSKĄ

Moduł ten wyjaśnia, jak możemy uporządkować naszą przeszłość, połączyć się z naszą siłą i uzdrowić nasz ból dzięki zrozumieniu psychologicznej teorii dosz. Nauczysz się również technik, dzięki którym będziesz mógł zbalansować swój brak równowagi psychicznej i połączyć się ze swoją wewnętrzną siłą.

TECHNIKI KONSULTACYJNE

W tym module pokażemy Ci, jak zbierać wywiad, ustalić format podstawowej konsultacji oraz jak udzielać porad w oparciu o wiedzę, którą zdobyłeś we wcześniejszych modułach. Dowiesz się, jak radzić sobie z każdą nową konsultacją i co zrobić, by ulepszyć jej przebieg.

BONUSY DLA UCZESTNIKÓW KURSU
 • tygodniowy plan odżywiania wraz z dokładnymi przepisami dla każdej doszy
 • kurs mistrzowski na temat zarządzania stresem
 • kurs jak rozwijać relacje, rozwiązywać konflikty i tworzyć dobre połączenia
EGZAMIN I CERTYFIKACJA

MIESIĄC PO ZAKOŃCZENIU KURSU EGZAMIN NA KONSULTANTA AJURWEDYJSKIEGO STOPIEŃ I

Miesiąc po zakończeniu kursu odbędzie się egzamin.

Opłata za egzamin i certyfikację (wpisanie na indyjską oficjalną listę certyfikowanych konsultantów Ajurwedy) wynosi 80 USD.

Opłata nie jest wliczona w cenę kursu, a do egzaminu przystępujesz wtedy kiedy czujesz, że jesteś na to gotowy.

Czujesz, że Twoje życie potrzebuje zmian?

Zapraszamy Cię na 10-tygodniowy kurs w języku polskim.

zajęcia
po polsku

12 osób
w grupie

100 godzin
lekcyjnych

10 tygodni
nauki

unikatowa
wiedza

egzamin
i certyfikacja