O NAS - Ajurweda

Ajurweda

Ajurweda Shivani logo
SHIVANI AYURVEDA POLAND

Mentorzy

CZUJESZ, ŻE TWOJE ŻYCIE POTRZEBUJE ZMIAN?
  • Że nie możesz złapać balansu, który zapewni Ci spokój i bezstresowe podejście do każdego dnia i wyzwania?
  • Chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale przeraża Cię inwazyjność sposobów i ilość leków stosowanych w medycynie konwencjonalnej?
  • Czujesz, że można to robić inaczej?
  • Zaczynasz zwracać się w stronę naturalnych sposobów leczenia i radzenia sobie z trudnościami?


Jesteś we właściwym miejscu!

Dr shivani sood
LEKARZ AJURWEDY

Dr Shivani Sood

Jestem lekarzem Ajurwedy z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadziłam tysiące konsultacji 1:1, kilkadziesiąt międzynarodowych projektów w Europie, USA i Kanadzie. Zdobyłam stopień doktora, licencjat medycyny ajurwedyjskiej i chirurgii (B.A.M.S.) z renomowanego Govt. University w Maharashtra. Jestem także magistrem medycyny alternatywnej oraz programowania neurolingwistycznego, posiadam dyplom z zakresu żywności i żywienia. Jestem zarejestrowana w Centralnej Indyjskiej Radzie Medycznej w Mombaju oraz w Himachal Board of Ayurvedic Practitioners. Ajurweda to moje życie i jestem tu po to, by pomóc także Tobie.
Zielony liść
ajurweda kamienie
CERTYFIKOWANA KONSULTANTKA

Monika Malec-Ziomkowska

Certyfikowana konsultantka Ajurwedy stopnia I i II, certyfikowany nauczyciel Jogi Shivananda, dyplomowana pielęgniarka, fitoterapeuta. Ukończyłam kurs bioenergoterapii, certyfikowany kurs dla nauczycieli Jogi Shivananda, studia podyplomowe „Ajurweda jako holistyczna koncepcja zdrowia”. Terapii ajurwedyjskich uczyłam się u źródła – w Indiach. Jestem też germanistką i absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej, dzięki czemu wypracowałam własne metody dydaktyczne. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą zmieniać swoje życie w zgodzie z zasadami Ajurwedy. Wprowadzam indyjskie założenia do polskiej rzeczywistości.
P1174587 1